ERJ-S02D8251X
ERJ-S02D8251X Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 8.25K OHM 0.5% 1/10W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 8.25 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-S02D8251X Panasonic Electronic Components
Description: RES 8.25K OHM 0.5% 1/10W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 8.25 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-S02D8251X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-S02D8251X ERJ-S02D8251X Hersteller : Panasonic AOA0000C334.pdf Thick Film Resistors - SMD 0402 0.5% 8.25kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200