ERJ-S06F9R76V Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 9.76 OHM 1% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: -100/ +600ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 9.76 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-S06F9R76V Panasonic Electronic Components
Description: RES 9.76 OHM 1% 1/8W 0805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: -100/ +600ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 9.76 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-S06F9R76V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-S06F9R76V ERJ-S06F9R76V Hersteller : Panasonic AOA0000C334.pdf Thick Film Resistors - SMD 9.76 Ohms 150 V 125 mW (1/8 W) 0.4 mmx1.25 mmx2 mm - 55 C+ 155 C