ERJ-S08D4320V Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 432 OHM 0.5% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 432 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-S08D4320V Panasonic Electronic Components
Description: RES 432 OHM 0.5% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 432 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-S08D4320V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-S08D4320V ERJ-S08D4320V Hersteller : Panasonic AOA0000C334-1314047.pdf Thick Film Resistors - SMD 1206 0.5% 432ohm Anti-Sulfur AEC-Q200