ERJ-T14LK150U
ERJ-T14LK150U Panasonic Electronic Components
RDO0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 15 OHM 10% 1/2W 1210
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 15 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-T14LK150U Panasonic Electronic Components
Description: RES 15 OHM 10% 1/2W 1210, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 15 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-T14LK150U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-T14LK150U ERJ-T14LK150U Hersteller : Panasonic RDO0000C334.pdf Thick Film Resistors - SMD 1210 15 Ohm Anti- Pulse AEC-Q200 10%