Produkte > PANASONIC > ERJ-T14LK331U
ERJ-T14LK331U
ERJ-T14LK331U Panasonic
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 1210 330 Ohm Anti- Pulse AEC-Q200 10%
auf Bestellung 4470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-T14LK331U Panasonic
Description: RES 330 OHM 10% 1/2W 1210, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 330 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-T14LK331U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-T14LK331U ERJ-T14LK331U Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: RES 330 OHM 10% 1/2W 1210
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 330 Ohms