ERJ-T14LK334U
ERJ-T14LK334U Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 330K OHM 10% 1/2W 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 330 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-T14LK334U Panasonic Electronic Components
Description: RES 330K OHM 10% 1/2W 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 330 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-T14LK334U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-T14LK334U ERJ-T14LK334U Hersteller : Panasonic PANA_S_A0012789169_1-2560936.pdf Thick Film Resistors - SMD 1210 330K Ohm Anti- Pulse AEC-Q200 10%