ERJ-U01F1692C
ERJ-U01F1692C Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 16.9K OHM 1% 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 16.9 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U01F1692C Panasonic Electronic Components
Description: RES 16.9K OHM 1% 1/20W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 16.9 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U01F1692C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U01F1692C ERJ-U01F1692C Hersteller : Panasonic AOA0000C334.pdf Thick Film Resistors - SMD 0201 1% 16.9Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200