ERJ-U06F6803V
ERJ-U06F6803V Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 680K OHM 1% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 680 kOhms
auf Bestellung 4450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U06F6803V Panasonic Electronic Components
Description: RES 680K OHM 1% 1/8W 0805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 680 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U06F6803V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJU06F6803V ERJU06F6803V Hersteller : PANASONIC PANA-S-A0014609435-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - ERJU06F6803V - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 680 kohm, ± 1%, 125 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 125mW
Widerstand: 680kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 150V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.25mm
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
ERJU06F6803V ERJU06F6803V Hersteller : PANASONIC Description: PANASONIC - ERJU06F6803V - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, Dickschicht, 680 kohm, ± 1%, 125 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: ERJU Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
auf Bestellung 54 Stücke:
ERJ-U06F6803V ERJ-U06F6803V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 680K OHM 1% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 680 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-U06F6803V ERJ-U06F6803V Hersteller : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+AOA0005+ERJS06J821V+7+WW Thick Film Resistors - SMD 0805 1% 680Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200