ERJ-U12F5101U
ERJ-U12F5101U Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 5.1K OHM 1% 3/4W 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 5.1 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U12F5101U Panasonic Electronic Components
Description: RES 5.1K OHM 1% 3/4W 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 5.1 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U12F5101U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U12F5101U ERJ-U12F5101U Hersteller : Panasonic AOA0000C334.pdf Thick Film Resistors - SMD 1812 1% 5.1Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200