ERJ-U14D8203U Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 820K OHM 0.5% 1/2W 1210
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 820 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U14D8203U Panasonic Electronic Components
Description: RES 820K OHM 0.5% 1/2W 1210, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 820 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U14D8203U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U14D8203U ERJ-U14D8203U Hersteller : Panasonic AOA0000C334-1314047.pdf Thick Film Resistors - SMD 1210 0.5% 820kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200