ERJ-U1DF2550U
ERJ-U1DF2550U Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 255 OHM 1% 3/4W 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 255 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U1DF2550U Panasonic Electronic Components
Description: RES 255 OHM 1% 3/4W 2010, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 255 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-U1DF2550U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U1DF2550U ERJ-U1DF2550U Hersteller : Panasonic AOA0000C334.pdf Thick Film Resistors - SMD 2010 1% 255ohm Anti-Sulfur AEC-Q200