ERJ-U1TJ204U
ERJ-U1TJ204U Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 200K OHM 5% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 200 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U1TJ204U Panasonic Electronic Components
Description: RES 200K OHM 5% 1W 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 200 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U1TJ204U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U1TJ204U ERJ-U1TJ204U Hersteller : Panasonic AOA0000C334.pdf Thick Film Resistors - SMD 2512 5% 200Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200