ERJ-XGNF6041Y
ERJ-XGNF6041Y Panasonic Electronic Components
AOA0000C304.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 6.04K OHM 1% 1/32W 01005
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 01005
Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm)
Resistance: 6.04 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-XGNF6041Y Panasonic Electronic Components
Description: RES 6.04K OHM 1% 1/32W 01005, Power (Watts): 0.03W, 1/32W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 01005, Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm), Resistance: 6.04 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-XGNF6041Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-XGNF6041Y ERJ-XGNF6041Y Hersteller : Panasonic AOA0000C304.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 6.04Kohms 1% Halogen-free