ERJ-XGNF6042Y
ERJ-XGNF6042Y Panasonic Electronic Components
AOA0000C304.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 60.4K OHM 1% 1/32W 01005
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 01005
Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm)
Resistance: 60.4 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-XGNF6042Y Panasonic Electronic Components
Description: RES 60.4K OHM 1% 1/32W 01005, Power (Watts): 0.03W, 1/32W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 01005, Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm), Resistance: 60.4 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-XGNF6042Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-XGNF6042Y ERJ-XGNF6042Y Hersteller : Panasonic AOA0000C304.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 60.4Kohms 1% Halogen-free