Produkte > CHEMI-CON > ERLA211LIN112KR45M
ERLA211LIN112KR45M
ERLA211LIN112KR45M Chemi-Con
RLAN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1100UF 10% 210V SNAP TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.559" (14.20mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.870" (47.50mm)
Capacitance: 1100 µF
Voltage - Rated: 210 V
Ripple Current @ Low Frequency: 5.39 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 8.085 A @ 50 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERLA211LIN112KR45M Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1100UF 10% 210V SNAP TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.559" (14.20mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.870" (47.50mm), Capacitance: 1100 µF, Voltage - Rated: 210 V, Ripple Current @ Low Frequency: 5.39 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 8.085 A @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote ERLA211LIN112KR45M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERLA211LIN112KR45M ERLA211LIN112KR45M Hersteller : Chemi-Con NIPC_S_A0012700575_1-2524811.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 210V 1100uF 10% Tol.
Produkt ist nicht verfügbar
ERLA211LIN112KR45M ERLA211LIN112KR45M Hersteller : United Chemi-Con NIPC_S_A0012700575_1-2524811.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 210V 1100uF 10% Tol.