Produkte > CHEMI-CON > ERLA221LIN901KR40M
ERLA221LIN901KR40M
ERLA221LIN901KR40M Chemi-Con
NIPC_S_A0012700575_1-2524811.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 220V 900uF 10% Tol.
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERLA221LIN901KR40M Chemi-Con
Description: CAP ALUM 900UF 10% 220V SNAP TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.559" (14.20mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm), Capacitance: 900 µF, Voltage - Rated: 220 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.85 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 7.275 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERLA221LIN901KR40M ERLA221LIN901KR40M Hersteller : United Chemi-Con NIPC_S_A0012700575_1-2524811.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 220V 900uF 10% Tol.
auf Bestellung 295 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ERLA221LIN901KR40M ERLA221LIN901KR40M Hersteller : Chemi-Con RLAN-e.PDF Description: CAP ALUM 900UF 10% 220V SNAP TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.559" (14.20mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm)
Capacitance: 900 µF
Voltage - Rated: 220 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.85 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 7.275 A @ 50 kHz