Produkte > ERP POWER, LLC > ERM050W-1800-28
ERM050W-1800-28 ERP Power, LLC
ERM-Series-1-pager.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-28V 1.8A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.21" L x 2.21" W x 1.28" H (81.5mm x 56.1mm x 32.5mm)
Voltage - Output: 21 ~ 28V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Ratings: IP64
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.8A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERM050W-1800-28 ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-28V 1.8A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.21" L x 2.21" W x 1.28" H (81.5mm x 56.1mm x 32.5mm), Voltage - Output: 21 ~ 28V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB, Ratings: IP64, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.8A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ERM050W-1800-28
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERM050W-1800-28 ERM050W-1800-28 Hersteller : ERP ERM-Series-1-pager-1149955.pdf LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% eff., Rectangular Metal Case, 0-10V dimming, 10-100% dim range, 50.4 W max, 1800 mA Iout, 28 V max Vout