Produkte > ERP > ERM060W-1750-40
ERM060W-1750-40
ERM060W-1750-40 ERP
ERM-Series-1-pager-1149955.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Metal Case, 0-10V dimming, 10-100% dimming range, 70.0 W max, 1750 mA Iout, 40 V max Vout
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERM060W-1750-40 ERP
Description: LED DRIVER CC AC/DC 30-40V 1.75A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.21" L x 2.21" W x 1.28" H (81.5mm x 56.1mm x 32.5mm), Voltage - Output: 30 ~ 40V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB, Ratings: IP64, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.75A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 70 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ERM060W-1750-40
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERM060W-1750-40 ERM060W-1750-40 Hersteller : ERP Power, LLC ERM-Series-1-pager.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 30-40V 1.75A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.21" L x 2.21" W x 1.28" H (81.5mm x 56.1mm x 32.5mm)
Voltage - Output: 30 ~ 40V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Ratings: IP64
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.75A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 70 W