ERZ-C20EK361 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 360V 8KA MODULE
Features: Thermally Protected
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Surge: 8 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 120J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V
Capacitance @ Frequency: 1300 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-C20EK361 Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 360V 8KA MODULE, Features: Thermally Protected, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Surge: 8 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 120J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 396 V, Varistor Voltage (Min): 324 V, Varistor Voltage (Typ): 360 V, Maximum AC Volts: 230 V, Maximum DC Volts: 300 V, Capacitance @ Frequency: 1300 pF @ 1 kHz.