ERZ-C32CK361W Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 36V 25KA DISC 32MM
Features: Thermally Protected
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 32mm, Formed Tabs
Mounting Type: Bolt Mount
Current - Surge: 25 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 325J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-C32CK361W Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 36V 25KA DISC 32MM, Features: Thermally Protected, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 32mm, Formed Tabs, Mounting Type: Bolt Mount, Current - Surge: 25 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 325J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 396 V, Varistor Voltage (Min): 324 V, Varistor Voltage (Typ): 360 V, Maximum AC Volts: 230 V, Maximum DC Volts: 300 V.