ERZ-C32CK511W Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 510V 25KA DISC 32MM
Packaging: Bulk
Features: Thermally Protected
Package / Case: Disc 32mm, Formed Tabs
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Surge: 25 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 405J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 415 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-C32CK511W Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 510V 25KA DISC 32MM, Packaging: Bulk, Features: Thermally Protected, Package / Case: Disc 32mm, Formed Tabs, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Surge: 25 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 405J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 561 V, Varistor Voltage (Min): 459 V, Varistor Voltage (Typ): 510 V, Maximum AC Volts: 320 V, Maximum DC Volts: 415 V.