ERZ-E11A102S1
ERZ-E11A102S1 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 1KV 5KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 280J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.1 kV
Varistor Voltage (Min): 900 V
Varistor Voltage (Typ): 1 kV
Maximum AC Volts: 625 V
Maximum DC Volts: 825 V
Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 969 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-E11A102S1 Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 1KV 5KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 280J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.1 kV, Varistor Voltage (Min): 900 V, Varistor Voltage (Typ): 1 kV, Maximum AC Volts: 625 V, Maximum DC Volts: 825 V, Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote ERZ-E11A102S1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-E11A102S1 ERZ-E11A102S1 Hersteller : Panasonic 1990 Varistors 1000VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD