ERZ-E11A821S1
ERZ-E11A821S1 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 820V 5KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 235J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 902 V
Varistor Voltage (Min): 738 V
Varistor Voltage (Typ): 820 V
Maximum AC Volts: 510 V
Maximum DC Volts: 670 V
Capacitance @ Frequency: 260 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 989 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-E11A821S1 Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 820V 5KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 235J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 902 V, Varistor Voltage (Min): 738 V, Varistor Voltage (Typ): 820 V, Maximum AC Volts: 510 V, Maximum DC Volts: 670 V, Capacitance @ Frequency: 260 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote ERZ-E11A821S1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-E11A821S1 ERZ-E11A821S1 Hersteller : Panasonic 1990 Varistors 820VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD