Produkte > PANASONIC > ERZ-V05D330CS
ERZ-V05D330CS
ERZ-V05D330CS Panasonic
AWA0000C1.pdf
Hersteller: Panasonic
Varistors ZNR Transient/Surge Absorbers Type D
auf Bestellung 3227 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-V05D330CS Panasonic
Description: VARISTOR 33V 250A DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 1.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36 V, Varistor Voltage (Min): 30 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 1400 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote ERZ-V05D330CS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-V05D330CS ERZ-V05D330CS Hersteller : Panasonic Electronic Components AWA0000C1.pdf Description: VARISTOR 33V 250A DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 1.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36 V
Varistor Voltage (Min): 30 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 1400 pF @ 1 kHz