ERZ-V05D470CS
ERZ-V05D470CS Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 47V 250A DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 1.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 52 V
Varistor Voltage (Min): 42 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Capacitance @ Frequency: 650 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 808 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-V05D470CS Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 47V 250A DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 1.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 52 V, Varistor Voltage (Min): 42 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 38 V, Capacitance @ Frequency: 650 pF @ 1 kHz.