ERZ-V14D101CS
ERZ-V14D101CS Panasonic Electronic Components
AWA0000C1.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 100V 6KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 35J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Capacitance @ Frequency: 3200 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-V14D101CS Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 100V 6KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 35J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 110 V, Varistor Voltage (Min): 90 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V, Capacitance @ Frequency: 3200 pF @ 1 kHz.