ERZ-V14V112C1 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 1.1KV 6KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 310J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Min): 990 V
Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV
Maximum AC Volts: 680 V
Maximum DC Volts: 895 V
Capacitance @ Frequency: 210 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-V14V112C1 Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 1.1KV 6KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 310J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Min): 990 V, Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV, Maximum AC Volts: 680 V, Maximum DC Volts: 895 V, Capacitance @ Frequency: 210 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.