Produkte > PANASONIC > ERZ-VA5D560
ERZ-VA5D560
ERZ-VA5D560 Panasonic
1687
Hersteller: Panasonic
Varistors ZNR Transient/Surge Absorbers Type D
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-VA5D560 Panasonic
Description: VARISTOR 56V 250A DISC 5MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 1.8J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 62 V, Varistor Voltage (Min): 50 V, Varistor Voltage (Typ): 56 V, Maximum AC Volts: 35 V, Maximum DC Volts: 45 V, Capacitance @ Frequency: 12200 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote ERZ-VA5D560
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-VA5D560 ERZ-VA5D560 Hersteller : Panasonic Electronic Components 1687 Description: VARISTOR 56V 250A DISC 5MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 1.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 62 V
Varistor Voltage (Min): 50 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V
Capacitance @ Frequency: 12200 pF @ 1 kHz