Produkte > PANASONIC > ERZ-VA7D271
ERZ-VA7D271
ERZ-VA7D271 Panasonic
AWA0000C1.pdf
Hersteller: Panasonic
Varistors ZNR Transient/Surge Absorbers Type D
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-VA7D271 Panasonic
Description: VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 24J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 303 V, Varistor Voltage (Min): 247 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 175 V, Maximum DC Volts: 225 V, Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote ERZ-VA7D271
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-VA7D271 ERZ-VA7D271 Hersteller : Panasonic Electronic Components AWA0000C1.pdf Description: VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 24J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 303 V
Varistor Voltage (Min): 247 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 175 V
Maximum DC Volts: 225 V
Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz