ERZ-VA7D331 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 330V 1.75KA DISC 7MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 28J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 363 V
Varistor Voltage (Min): 297 V
Varistor Voltage (Typ): 330 V
Maximum AC Volts: 210 V
Maximum DC Volts: 270 V
Capacitance @ Frequency: 130 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-VA7D331 Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 330V 1.75KA DISC 7MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 28J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 363 V, Varistor Voltage (Min): 297 V, Varistor Voltage (Typ): 330 V, Maximum AC Volts: 210 V, Maximum DC Volts: 270 V, Capacitance @ Frequency: 130 pF @ 1 kHz.