Produkte > PANASONIC > ERZ-VA7D361
ERZ-VA7D361
ERZ-VA7D361 Panasonic
1687
Hersteller: Panasonic
Varistors ZNR Transient/Surge Absorbers Type D
auf Bestellung 1960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-VA7D361 Panasonic
Description: VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 32J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 396 V, Varistor Voltage (Min): 324 V, Varistor Voltage (Typ): 360 V, Maximum AC Volts: 230 V, Maximum DC Volts: 300 V, Capacitance @ Frequency: 130 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote ERZ-VA7D361
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-VA7D361 Hersteller : Panasonic Electronic Components 1687 Description: VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 32J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V
Capacitance @ Frequency: 130 pF @ 1 kHz