ERZ-VEAV911 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 130J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.001 kV
Varistor Voltage (Min): 819 V
Varistor Voltage (Typ): 910 V
Maximum AC Volts: 550 V
Maximum DC Volts: 745 V
Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-VEAV911 Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 130J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.001 kV, Varistor Voltage (Min): 819 V, Varistor Voltage (Typ): 910 V, Maximum AC Volts: 550 V, Maximum DC Volts: 745 V, Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.