ERZ-VGAD390 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 5.6J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 43 V
Varistor Voltage (Min): 35 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 5200 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-VGAD390 Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 5.6J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 43 V, Varistor Voltage (Min): 35 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V, Capacitance @ Frequency: 5200 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.