ERZ-VGAD431 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 80J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-VGAD431 Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 80J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.