ERZ-VGED220 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 16J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24 V
Varistor Voltage (Min): 20 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 20000 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-VGED220 Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 16J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24 V, Varistor Voltage (Min): 20 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 20000 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.