Produkte > UNITED CHEMI-CON > ERZA160VGS392WQ41C
ERZA160VGS392WQ41C United Chemi-Con
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3900UF 16V RADIAL
Tolerance: -10%, +100%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3900 µF
Voltage - Rated: 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZA160VGS392WQ41C United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3900UF 16V RADIAL, Tolerance: -10%, +100%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Part Status: Obsolete, Capacitance: 3900 µF, Voltage - Rated: 16 V.