ESD3V3D5B
ESD3V3D5B Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SOD-523 3.3V Bi
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 16pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: SOD-523
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 4.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12V
Power - Peak Pulse: 96W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESD3V3D5B Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SOD-523 3.3V Bi, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 16pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: SOD-523, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 4.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12V, Power - Peak Pulse: 96W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.