ESD3V3LZB
ESD3V3LZB Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes DFN0603-2L 3.3V B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 10pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: DFN0603-2L
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 3.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10V
Power - Peak Pulse: 90W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESD3V3LZB Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes DFN0603-2L 3.3V B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 10pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: DFN0603-2L, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 3.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10V, Power - Peak Pulse: 90W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.