ESD63M100 Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-iec-ds-4101-esdfuselinks.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Alternating)
Size / Dimension: 0.827" Dia x 1.398" L (21.00mm x 35.50mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 63A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Electrical, Industrial
Voltage Rating - AC: 415 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESD63M100 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Alternating), Size / Dimension: 0.827" Dia x 1.398" L (21.00mm x 35.50mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 63A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Voltage Rating - AC: 415 VAC.
Weitere Produktangebote ESD63M100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESD63M100 Hersteller : Bussmann / Eaton coois00189_1-2263992.pdf Specialty Fuses 63M100 415VAC IND