Produkte > YANGJIE TECHNOLOGY > ESDSLC24VLZB
ESDSLC24VLZB
ESDSLC24VLZB Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes DFN0603-2L 24V Bi
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 0.35pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: DFN0603-2L
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 24.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10V
Power - Peak Pulse: 40W
Power Line Protection: Yes
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESDSLC24VLZB Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes DFN0603-2L 24V Bi, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 0.35pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: DFN0603-2L, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 24.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10V, Power - Peak Pulse: 40W, Power Line Protection: Yes, Part Status: Active.