Produkte > ERP > ESM020W-0440-34
ESM020W-0440-34
ESM020W-0440-34 ERP
ESM-Series-1-pager-1150064.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 87% efficiency, Rectangular Metal Case (Bottom Leads with Studs), Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 15.0 W max, 440 mA Iout, 34 V max Vout
auf Bestellung 19 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESM020W-0440-34 ERP
Description: LED DRIVER CC AC/DC 19-34V 440MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm), Voltage - Output: 19 ~ 34V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB, Ratings: IP20, NEMA 410, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 440mA, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Last Time Buy, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESM020W-0440-34 Hersteller : ERP Power, LLC ESM-Series-1-pager.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 19-34V 440MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Voltage - Output: 19 ~ 34V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Ratings: IP20, NEMA 410
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 440mA
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Last Time Buy
Power (Watts): 15 W