Produkte > CHEMI-CON > ESMG350ELL330ME11D
ESMG350ELL330ME11D
ESMG350ELL330ME11D Chemi-Con
SMGLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 108 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 194.4 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMG350ELL330ME11D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 108 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 194.4 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESMG350ELL330ME11D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMG350ELL330ME11D ESMG350ELL330ME11D Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-516303.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33UF 35volt Radial