Produkte > CHEMI-CON > ESMH101VNN103MA63S
ESMH101VNN103MA63S
ESMH101VNN103MA63S Chemi-Con
SMHN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Capacitance: 10000 µF
Voltage - Rated: 100 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH101VNN103MA63S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Capacitance: 10000 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote ESMH101VNN103MA63S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH101VNN103MA63S ESMH101VNN103MA63S Hersteller : Chemi-Con SMHN_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 10000uF 100 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
ESMH101VNN103MA63S ESMH101VNN103MA63S Hersteller : United Chemi-Con SMHN_e-2509092.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 10000uF 100 Volt