Produkte > CHEMI-CON > ESMH401VRD102MAA0S
ESMH401VRD102MAA0S Chemi-Con
SMH_Series%20_Mar07.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 400V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - 4 Lead
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 400 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH401VRD102MAA0S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 400V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - 4 Lead, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 400 V.
Weitere Produktangebote ESMH401VRD102MAA0S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH401VRD102MAA0S ESMH401VRD102MAA0S Hersteller : Chemi-Con SMHN_e-2509092.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 400 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
ESMH401VRD102MAA0S ESMH401VRD102MAA0S Hersteller : United Chemi-Con 48990562506224c250b19-606065.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 400 Volt