Produkte > CHEMI-CON > ESMH451VND102MB63U
ESMH451VND102MB63U Chemi-Con
SMHN_e-2509092.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In
auf Bestellung 64 Stücke:
Lieferzeit 190-194 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH451VND102MB63U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Weitere Produktangebote ESMH451VND102MB63U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH451VND102MB63U Hersteller : Chemi-Con SMH_Series%20_Mar07.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 450 V
Produkt ist nicht verfügbar
ESMH451VND102MB63U Hersteller : United Chemi-Con SMHN_e-2509092.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1000UF 450V