Produkte > UNITED CHEMI-CON > ESMH500VSN223MA63T
ESMH500VSN223MA63T
ESMH500VSN223MA63T United Chemi-Con
SMH_Series%20_Mar07.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 50V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 7.23 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 7.8084 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH500VSN223MA63T United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 50V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 7.23 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 7.8084 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESMH500VSN223MA63T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH500VSN223MA63T ESMH500VSN223MA63T Hersteller : Chemi-Con SMHN-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 50 Volt