Produkte > UNITED CHEMI-CON > ESMH6R3VSN223MQ25T
ESMH6R3VSN223MQ25T
ESMH6R3VSN223MQ25T United Chemi-Con
SMH_Series%20_Mar07.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 6.3V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.07 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.3156 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH6R3VSN223MQ25T United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 6.3V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.07 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.3156 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESMH6R3VSN223MQ25T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH6R3VSN223MQ25T ESMH6R3VSN223MQ25T Hersteller : United Chemi-Con 48990562506224c250b19-606065.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 6.3 Volt