Produkte > UNITED CHEMI-CON > ESMH800VNN123MA63U
ESMH800VNN123MA63U United Chemi-Con
SMHN_e-2509092.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 12000UF 80V
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 236-240 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH800VNN123MA63U United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 12000UF 20% 80V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 21mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 12000 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 6.9 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 8.28 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESMH800VNN123MA63U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH800VNN123MA63U ESMH800VNN123MA63U Hersteller : Chemi-Con SMHN-e.PDF Description: CAP ALUM 12000UF 20% 80V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 12000 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 6.9 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 8.28 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
ESMH800VNN123MA63U ESMH800VNN123MA63U Hersteller : Chemi-Con SMHN_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 12000UF 80V