Produkte > CHEMI-CON > ESMM101VSN332MQ50S
ESMM101VSN332MQ50S
ESMM101VSN332MQ50S Chemi-Con
SMM.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 171 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMM101VSN332MQ50S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote ESMM101VSN332MQ50S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMM101VSN332MQ50S ESMM101VSN332MQ50S Hersteller : Chemi-Con SMMN_e-2509095.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 100 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
ESMM101VSN332MQ50S ESMM101VSN332MQ50S Hersteller : United Chemi-Con -794651.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 100 Volt