Produkte > CHEMI-CON > ESMM181VSN402QA70U
ESMM181VSN402QA70U Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMM181VSN402QA70U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 4000UF 180V SNAP, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.835" (72.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 4000 µF, Voltage - Rated: 180 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 79 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ESMM181VSN402QA70U ESMM181VSN402QA70U Hersteller : Chemi-Con Description: CAP ALUM 4000UF 180V SNAP
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.835" (72.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4000 µF
Voltage - Rated: 180 V